Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sparta Rejowiec Fabryczny – Orzeł Srebrzyszcze 4:1. Grała chełmska klasa okręgowa

Po wygranej z Orłem Srebrzyszcze przy jednoczesnej porażce prowadzącego w tabeli Brata Siennica Nadolna w Fajsławicach Sparta Rejowiec Fabryczny zamieniła się miejscami z zespołem z Siennicy. Pierwsze zwycięstwo Tatrana Kraśniczyn, który pokonał na wyjeździe beniaminka Start Regent Pawłów 4:3
Sparta Rejowiec Fabryczny – Orzeł Srebrzyszcze 4:1. Grała chełmska klasa okręgowa
Po wygranej z Orłem Srebrzyszcze Sparta Rejowiec Fabryczny zasiadła w fotelu lidera

Autor: SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY

Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska i odnieśli pewne zwycięstwo 4:1 nad Orłem Srebrzyszcze. – Dwie zdobyte szybko bramki ustawiły mecz. Później graliśmy już spokojnie czekając na błędy przeciwnika – mówi Robert Szokaluk, prezes Sparty.

Już do przerwy miejscowi prowadzili 3:0. Obraz gry uległ zmianie za sprawą gości, którzy nie mając nic do stracenia postawili wszystko na jedną kartę. – Orzeł zaczął grać wysoko i nasz zespół został zepchnięty do defensywy. Gra się wyrównała. Mieliśmy swoje sytuacje. Mateusz Adamiec zmarnował dwie tzw. setki, Jakub Martyn jedną.

– Przespaliśmy pierwszą połowę i potem trudno było odrabiać straty – mówi Adam Sikorski, prezes Orła.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Orzeł Srebrzyszcze 4:1 (3:0)

Bramki: Barabasz (9), Martyn (12), Bielak (40 z karnego), Adamiec (79) – M. Olender (65).

Sparta: Podlipny – Bodys, Kasperek, Rutkowski, Bielak (73 Hawerczuk), Adamiec, Oleksiejuk (46 Janiszewski), Martyn (80 Kość), Rossa (46 Terlecki), Wójcik (53 Głowacki), Barabasz.

Orzeł: Biłan – Malinowski, Bazela, Sz. Tatysiak (75 Gdak), Trusiuk (70 Baryła), S. Tatysiak, M. Olender, M. Olender, Ł. Tatysiak (80 Binkiewicz), Kogut (65 Nazaruk), Bohuniuk (85 M. Tatysiak).

Granica Dorohusk rozegrała drugi z rzędu mecz na boisku przeciwnika. W poprzedniej kolejce uległa 0:3 Sparcie Rejowiec Fabryczny. Z kolei gospodarze Unia Białopole mieli zapewne w pamięci wysoką porażkę aż 2:8 z Ogniwem Wierzbica na wyjeździe.

Jedni i drudzy zatem byli bardzo spragnieni zwycięstwa, obie drużyny miały też swoje kłopoty kadrowe. – Z konieczności u nas zagrało aż pięciu młodzieżowców. Zagraliśmy konsekwentnie, byliśmy bardziej skuteczni niż przeciwnik – mówi grający trener Granicy Marek Grzywna.

– Mecz był na remis. Mieliśmy swoje sytuacje, po których powinniśmy strzelić gole, ale zawiodła skuteczność. Po czerwonej kartce nieco osłabliśmy – powiedziała prezes Unii Białopole Jan Ostrowski.

Unia Białopole – Granica Dorohusk 1:2 (1:0)

Bramki: Steciuk (42) – Słomka (53), Maliszewski (85).

Czerwona kartka: Ernest Kaznowski (Białopole) w 75 min, za niesportowe zachowanie.

Białopole: Wójtowicz – Omelko, Bureć, M. Cor, Romański (70 K. Cor), Ślusarz, Zdybel (70 Tabuła), Kaznowski, Leśnicki, Steciuk, Mazur,

Granica: Kopeć – Giedz, Piotrowski, Słomka, Marek Grzywna, Swatek (90 Tarasek), Furmanik, Maliszewski, Michał Grzywna, Sokołowski, Daniluk (51 Krupa).

Unia Rejowiec – Hetman Żółkiewka 2:1 (1:0)

Bramki: Biniuk (33, 75) – Puchala (87).

Rejowiec: Pastuszak – Kloc, Szczepanik, Karauda, Brzezicki, Rossa, B. Kwiatosz, Czajka (80 J. Czerwiński), Kowalczyk (90 Terlecki), Górny, Biniuk.

Hetman: Ścibak – Gaborski (58 Książek), Widz, Dąbrowski, Goś, Małek, Grzegórski, Więczkowski, Puchala, Krzysztoń, Rycerz.

Start Regent Pawłów – Tatran Kraśniczyn 3:4 (2:1)

Bramki: Żukowski (16), Chybiak (33), Rasiński (70) – Frącek (27, 86), P. Sawczuk (67), Tymicki (72).

W 74 min Damian Sadlak (Tatran) przestrzelił rzut karny.

Start Regent: Klin – Żukowski, Maliński (74 Korzeniowski), Mazurek, Kędzierski, Kamil Kister (82 Żuk), Krystian Kister (60 Ozon), Chybiak, Rasiński, Miazga, Kozioł.

Tatran: Wyrostek – Kowalczyk, Zdunek, Sadlak, P. Sawczuk, Fedak (78 M. Sawczuk), Barzał, Tokarczyk, Frącek, Błaszczak, Tymicki.

Ruch Izbica – Ogniwo Wierzbica 3:1 (1:1)

Bramki: Jasiński (32, 90 + 3), Hawri (90 + 4) – Stańczuk (17).

W 50 min Przemysław Jasiński (Ruch) nie wykorzystał rzutu karnego (piłka trafiła w słupek).

Ruch: Sowa – Kalita, Wlizło, Hopko, Nizioł, Lewandowski, Jasiński, Malczewski (89 Hawri), I. Pawlak, Antoniak (68 Fornal), Gałka (90 + 5 Kornaś).

Ogniwo: Zagraba – Pilipczuk, Jędrzejuk, Siwek, Misiura, Remiś (70 Krupski), Skorupski, Szanfisz, Stańczuk (75 Chlebiuk), Knot, Bąk.

Frassati Fajsławice – Brat Siennica Nadolna 4:3 (1:0)

Bramki: Młynarczyk (45), Chruściel (53, 86 z karnego, 90 + 4) – Urbański (56), Arnold Kister (57), Suduł (65).

Czerwona kartka: Patryk Pachuta (Brat) w 90 + 1 min, za faul.

Frassati: M. Czajka – K. Przebirowski, K. Błaziak, P. Przebirowski, M. Baran (81 Policha), Olech, Chruściel, Kołodziejski (71 Smyk), A. Czajka (78 Węgrzyn), Pluta (29 Skorek), Młynarczyk (61 K. Baran).

Brat: Dębski – Wędzina, Pachuta, Kociuba (75 Szczerbakow), Szczepaniuk, Ignaciuk, Arnold Kister, Arkadiusz Kister (75 Nowicki), Urbański, Suduł, P. Szadura.

Agros Suchawa – Spółdzielca Siedliszcze 1:2 (0:0)

Bramki: S. Staszewski (57) – Lechowski (70, 80 z karnego).

Agros: M. Namczuk – Ł. Namczuk, K. Staszewski, Kopczewski (78 Gruszczyński), Tomaszewski, Krawczuk (65 Boczuliński), Duda (82 Andrejuk), E. Mikulski (65 K. Mikulski), Hrycak, Wasylik (78 Lejko), S. Staszewski.

Spółdzielca: Pawlak – Srtefańczuk, Braniewski (88 R. Paternak), Iwaniuk, A. Osoba, Grzesiuk, Moniakowski (85 Orłowski), Roczon, Jędruszak (62 P. Pasternak), Mroczek, Lechowski.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama