Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama Obserwuj Dziennik Wschodni na Facebooku!

"Non Stop" i "Vabank" w Kinie Perła [program projekcji 21-27 czerwca]

Najbliższy weekend w Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15) to mieszanka kina akcji, polskiej klasyki i komedii. Zobaczymy takie produkcje, jak "Non Stop" z Liamem Neesonem czy kultowe "Vabank" Juliusza Machulskiego. Projekcje w dniach 21-27 czerwca tuż po zachodzie słońca, ok. godz. 21.
"Non Stop" i "Vabank" w Kinie Perła [program projekcji 21-27 czerwca]

Autor: kadr z filmu

Startujemy 21 czerwca projekcją filmu "Non Stop". To widowisko akcji, którego bohater, agent FBI Bill Marks, musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów. W rolę główną wciela się niestrudzony Liam Neeson, znany z "Uprowadzonej".

W sobotę zobaczymy klasyk Juliusza Machulskiego. Warszawa lat 30. Kasiarz Kwinto wychodzi z więzienia i obmyśla zemstę na Kramerze, właścicielu banku, przez którego został aresztowany.

Weekend tradycyjnie zakończymy luźną komedią. W niedzielę będzie miał miejsce seans filmu "Trener bardzo osobisty" o byłym gwiazdorze piłki nożnej, który powraca do domu, by odbudować relację z synem i odzyskać swoje dawne życie. Na ekranie brylują Gerard Butler, Jessica Biel i Uma Thurman.

Dodatkowo w środę, 26 czerwca, będzie można zobaczyć pełne akcji widowisko z Charlize Theron w roli głównej - "Atomic Blonde", natomiast w czwartek film "I tak cię kocham" Michaela Shoawltera.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

Program:

21 czerwca - Non Stop

22 czerwca - Vabank

23 czerwca - Trener bardzo osobisty

26 czerwca - Atomic Blonde

27 czerwca - I tak cię kocham


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama