Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Festiwale, festiwale Od Opola do San Remo" w Teatrze Muzycznym

Oficjalna inauguracja sezonu artystycznego w Teatrze Muzycznym przebiegnie pod hasłem światowych festiwali. 12 października o godz. 18 i 13 października o godz. 17 usłyszymy największe przeboje w ramach widowiska "Od Opola do San Remo".
"Festiwale, festiwale Od Opola do San Remo" w Teatrze Muzycznym

Autor: materiały promocyjne

Podczas spektaklu usłyszymy przeboje takich artystów, jak: Maryla Rodowicz, Violetta Villas, Anna Jantar, Danuta Rinn, Jerzy Połomski, Andrzej Rosiewicz, Demis Roussos czy zespół Boney M.

Bilety na widowisko kosztują od 60 do 100 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama