Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelska Masa Krytyczna na zakończenie wakacji. Rowerzyści przejechali ulicami Lublina [zdjęcia]

Lubelska Masa Krytyczna przejechała w piątek ulicami Lublina. Ostatnie wakacyjne spotkanie było połączone z ogniskiem, które zaplanowano przy ul. Janowskiej.
Lubelska Masa Krytyczna na zakończenie wakacji. Rowerzyści przejechali ulicami Lublina [zdjęcia]

Z placu Litewskiego w Lublinie w ponad 9-kilometrową trasę wyruszyło kilkudziesięciu rowerzystów. Były rowery górskie, miejskie, turystyczne ale także towarowe, przeznaczone do przewożenia większych ładunków.

Jak informują organizatorzy, cykliczna Lubelska Masa Krytyczna to wspólny przejazd rowerowy ulicami miasta, mający na celu spotkanie lubelskich rowerzystów, pokazanie ich obecności w przestrzeni publicznej i zwrócenie uwagi na ich problemy.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama