Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będzie nowy konkurs na dyrektora Teatru Andersena

Prezydent oficjalnie zapowiedział zamiar ogłoszenia konkursu na dyrektora Teatru im. Hansa Christiana Andersena.
Będzie nowy konkurs na dyrektora Teatru Andersena
Spektakl "Arabela" w Teatrze Andersena

Autor: Maciej Kaczanowski

Taka informacja została już opublikowana na stronach internetowych Ratusza. Konkurs miałby być ogłoszony w lutym przyszłego roku, a jego rozstrzygnięcie zaplanowane jest na maj.

Teraz dyrektorem jedynego w Lublinie miejskiego teatru repertuarowego jest od dwóch lat Krzysztof Rzączyński, który też został wybrany w konkursie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama