Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie Spotkanie z Ostrością

Już po raz drugi w Lublinie zorganizowane zostaną Spotkania z Ostrością, czyli wydarzenie dla wszystkich miłośników ostrych papryczek. Tym razem impreza odbędzie się 7 września o godz. 14 w Publice (ul. Olejna 5).
Lubelskie Spotkanie z Ostrością

Autor: materiały promocyjne

Jedną z atrakcji jest możliwość spróbowania pizzy współorganizatora wydarzenia - Będzie Piekło według autorskiego przepisu. Dodatkiem do pizzy będą piekielne papryczki z ogródka Lubelskich Słoików.

- Na miejscu czeka na Was osłonięte od żaru patio, zimne piwo i stoiska z ostrymi sosami oraz paprykami. Będzie można spróbować pysznych rzeczy od Lubelskie Słoiki, sosów od Dziki Bill i smakowitych ostrych pierogów od KLIKA - przekonują organizatorzy wydarzenia.

Wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama