Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Tragiczny pożar kamienicy. Zginęła matka i jej trzy córeczki

Inowrocław (woj. kujawsko-pomorskie). Cztery osoby zginęły w pożarze kamienicy w Inowrocławiu. Strażacy wynieśli nieprzytomne ofiary. Mimo reanimacji, nie udało się ich uratować - poinformował st. kap. Arkadiusz Piętak ze straży pożarnej w Toruniu.
Tragiczny pożar kamienicy. Zginęła matka i jej trzy córeczki

Autor: x-news/TVN24

Zginęła 31-letnia matka z trójką dzieci: trzymiesięczną Leną, czteroletnią Zuzią i pięcioletnią Oliwią.

Pożar wybuchł po południu na poddaszu kamienicy przy ul. Orłowskiej 6. Ogień gasiło kilkudziesięciu strażaków z 12 zastępów państwowych i ochotniczych straży pożarnych.

Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego Paweł Czobot zdecydował się wyłączyć budynek z użytkowania, ponieważ konstrukcja jest uszkodzona i zagraża życiu mieszkańców.

Na razie nieznane są przyczyny wybuchu ognia. Będą je wyjaśniać prokuratorzy i biegli z zakresu pożarnictwa.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama