Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert "Muzyka Polska" w DDK Węglin

W czwartek, 21 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert "Muzyka Polska" w ramach cyklu "Zawsze klasyka".
Koncert "Muzyka Polska" w DDK Węglin

Autor: materiały promocyjne

Listopadowy koncert dedykowany jest polskim kompozytorom. Szczególnie bliskim sercom będą  utwory pochodzących z Lublina kompozytorów – Henryka Wieniawskiego oraz Andrzeja Nikodemowicza.

Wystąpią: Justyna Zańko, Artur Figiel, Teresa Księska-Falger.

Wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama