Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zakończyły się poszukiwania zaginionej mieszkanki Bełżyc

Policja odwołała poszukiwania zaginionej mieszkanki Bełżyc
Zakończyły się poszukiwania zaginionej mieszkanki Bełżyc

O sprawie informowaliśmy we wtorek.

Kobieta wyjechała do Niemiec, by załatwić sprawy urzędowe, jednak kontakt z nią się urwał. Wtedy rodzina zawiadomiła policję i rozpoczęły się poszukiwania zaginionej. Dziś policja je odwołała. 

Jak informują policjanci, miejsce pobytu kobiety zostało ustalone. Kobieta jest cała i zdrowa.


Podziel się
Oceń

Reklama