Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Studniówki 2020. Bal maturalny w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach [ZDJĘCIA]

Puławska "Budowlanka" w sobotę 8 lutego zatańczyła poloneza na studniówce zorganizowanej w Gościńcu nad Wisłą. Były podziękowania i kwiaty dla nauczycieli, życzenia pomyślności na egzaminach i dużo dobrej zabawy, którą dla tegorocznych maturzystów poprowadził DJ Hasco.
Studniówki 2020. Bal maturalny w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach [ZDJĘCIA]

Autor: rs

Zanim młodzież rozpoczęła zabawę, przedstawiciele poszczególnych klas podziękowali swoim nauczycielom za pracę włożoną w ich przygotowanie do nadchodzących egzaminów oraz wychowanie. W imieniu grona pedagogicznego głos zabrał dyrektor Krzysztof Szabelski, który złożył tegorocznym maturzystom pomyślności. 

- Życzę wam, żeby te egzaminy wypadły dla was pomyślnie. Żebyście mogli kontynuować naukę na wybranych studiach lub podjąć satysfakcjonującą pracę - mówił dyrektor, zachęcając młodzież do zaangażowania i poświęcenia w swoim życiu. 

Bal zorganizowano w Gościńcu nad Wisłą. Studniówka ZS nr 2 to przedostatni bal wśród puławskich szkół w tym roku. Jako ostatni poloneza za dwa tygodnie (w Lublinie) zatańczą uczniowie I LO.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama
Reklama