Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bawili się bez alkoholu. 26. Bal Młodych w Lublinie [ZDJĘCIA]

To największa tego typu impreza w Polsce – przekonują organizatorzy. W sobotę już po raz 26. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zorganizowało Bal Młodych. Wydarzenie, w którym rokrocznie uczestniczy ok. tysiąca osób tradycyjnie rozpoczęło się polonezem.
Bawili się bez alkoholu. 26. Bal Młodych w Lublinie [ZDJĘCIA]

Autor: Krzysztof Mazur

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama