Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Minister zdrowia: Protestujący medycy nie chcą merytorycznej dyskusji, chcą jedynie eskalować konflikt

Warszawa. Ministerstwo Zdrowia zaprosiło protestujących medyków na spotkanie w sprawie zgłoszonych przez nich ośmiu postulatów. Po godzinie 14 przedstawiciele protestujących wyszli na konferencję, podczas której przekazali, że otrzymali od resortu zdrowia informacje "o ogromie kosztów".
Minister zdrowia: Protestujący medycy nie chcą merytorycznej dyskusji, chcą jedynie eskalować konflikt

Autor: TVN24/x-news

Z kolei minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział po spotkaniu, że „jedyną wartością z punktu widzenia komitetu protestacyjnego nie była merytoryczna dyskusja nad postulatami, a jedynie chęć eskalacji tego konfliktu".

Medycy poinformowali, że zaplanowany na sobotę (11.09) protest jest aktualny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama