Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wieńce, stroje ludowe i koniec żniw. Dożynki Wojewódzkie w Lubyczy Królewskiej

To właśnie w tej gminie w tym roku lubelscy rolnicy świętowali zakończenie sezonu prac zbiorowych. Impreza rozpoczęła się o godzinie 11 korowodem, a następnie została odprawiona msza. Jak co roku można było zobaczyć specjalnie na tę okoliczność przygotowane wieńce. Na wieczór zaplanowano koncerty gwiazd disco polo, De Mono ora Golec uOrkiestra.
Wieńce, stroje ludowe i koniec żniw. Dożynki Wojewódzkie w Lubyczy Królewskiej

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama