Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie portrecistki - spotkanie w Centrum Kultury

W ramach cyklu "Fotografia w dialogu" Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na spotkanie pt. "Lubelskie portrecistki", które odbędzie się 23 września o godz. 17.
Lubelskie portrecistki - spotkanie w Centrum Kultury

Autor: materiały organizatora

W trakcie spotkania goście Centrum Kultury poznają historię związana z działalnością usługowych zakładów fotograficznych w Lublinie. Tym razem z kobietami po drugiej stronie obiektywu.

Gościem wydarzenia będzie Renata Sarnowska. Spotkanie poprowadzą Lucjan Demidowski i Marcin Sudziński.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama