- Prace artystów przedstawiają Lublin, jego muzyka, dziewczyny – sikorki, ryby na nocnym niebie, kamienne koniki, górskie słońce, truskawkowy księżyc, potrzeszcz i stara wierzba - wymieniają organizatorzy wydarzenia.
Ekspozycja będzie czynna dla zwiedzających do 3 listopada. Wystawa będzie połączona ze sprzedażą obrazów.
Reklama
Wystawa "Nasz Świat" w Galerii "Przy Bramie"
W piątek o godz. 17 w Galerii "Przy Bramie" Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie (ul. Grodzka 34/36) odbędzie się wernisaż wystawy prac Anny Celińskiej-Banaszek i Tomasza Banaszka - "Nasz Świat".
- Damian Drabik
- 12.10.2021 16:21

Autor: materiały organizatora
Data dodania:
12.10.2021 16:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze