Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Za oknem jesień, a pod dachem Icemanii lodowa zima

Bezpłatne pokazy oraz zajęcia łyżwiarskie odbyły się wczoraj w hali miejskiego lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich.
Za oknem jesień, a pod dachem Icemanii lodowa zima

Zajęcia prowadzili instruktorzy dwóch lubelskich klubów: MKŁ Libella oraz UKŁ Salchow. Akcja jest częścią ogólnopolskiego programu „Chodź na łyżwy” organizowanego przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, który stara się w ten sposób popularyzować tę dyscyplinę.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama