Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pełna napięcia noc na granicy. Namioty, zasieki, ogniska

Na granicy noc minęła w miarę spokojnie. Jedynie w policyjny samochód poleciał kamień – podaje policja.
Pełna napięcia noc na granicy. Namioty, zasieki, ogniska

Autor: Policja Twitter

Takie informacje zostały opublikowane we wtorek rano przez podlaską policję. Został dołączony także film. Widać na nim, że po stronie białoruskiej, za zasiekami powstało wielkie obozowisko. Cudzoziemcy rozbili namioty i rozpalili ogniska.

Od dziś, od godziny 7 nie działa przejście graniczne w Kuźnicy.

W innym internetowym poście policja informuje: – Policjanci odparli próbę pierwszego, masowego przerwania granicy i agresywnego, siłowego wtargnięcia na teren Unii Europejskiej. Dalej chronimy granicę, wspierając  Straż Graniczną i Wojsko Polskie. Dzisiaj tłum odpierali policjanci z Białegostoku, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska i Łodzi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama