Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ryk motocykli na 11 listopada. Moto-Parada w Świdniku

Stało się już pewną tradycją, że Narodowe Święto Niepodległości w Świdniku obchodzone jest w wyjątkowy sposób. Na ulice miasta wyjeżdżają motocykliści w niecodziennej paradzie. Tak samo było w czwartek. Parada rozpoczęła się kilka minut po godzinie 12 na parkingu przed jednym z marketów. Wcześniej – równo w południe uczestnicy przejazdu odśpiewali wspólnie hymn Polski.
Ryk motocykli na 11 listopada. Moto-Parada w Świdniku

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama