Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biała Podlaska już przystrojona na święta

Miasto rozbłysło już świątecznymi iluminacjami. Bożonarodzeniowe dekoracje znajdziemy m.in. w centrum i w parku Radziwiłłowskim.
Biała Podlaska już przystrojona na święta

Najbardziej iskrzy plac Wolności. To tutaj znalazła się m.in. ozdobna ramka do robienia zdjęć z napisem "Wesołych Świąt" i postacią Świętego Mikołaja.

Natomiast w parku Radziwiłłowskim stanęła trzymetrowa srebrno–złota bombka, która migocze ponad 3 tys. białych diod. Iluminacje rozbłysły również na budynku Muzeum Południowego Podlasia. Z kolei na deptaku przy ul. Brzeskiej zawisł rozświetlony baldachim. Ma 123 metry długości i 2,5 szerokości.

Dekoracje świetlne widać też na czterech rondach i kilku ulicach, m.in. na latarniach przy ulicy Warszawskiej znalazły się lampiony w kształcie świątecznych dzwonków.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama