Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Już nie tylko galeria Venus. W Świdniku powstanie nowe centrum handlowe

Przy al. Armii Krajowej w Świdniku ma powstać centrum handlowe, o czym poinformował za pośrednictwem Facebooka zastępca burmistrza miasta Marcin Dmowski, który do posta dodał też wizualizację.
Już nie tylko galeria Venus. W Świdniku powstanie nowe centrum handlowe
Wizualizacja nowej galerii

Autor: Marcin Dmowski FB

"Jakie plusy dla miasta? Większy dostęp do usług handlowych dla wschodniej części miasta, ogólnodostępny parking, no i oczywiście wpływy podatkowe dla miasta dzięki, którym możemy rozwijać Świdnik!" – wyliczył zastępca burmistrza.

Jest już pozwolenie na budowę parterowego pawilonu handlowego, w którym ma znaleźć się market jak też park handlowy. W związku z tym przesłaliśmy pytania do inwestora, dopytując o szczegółowy. Chcieliśmy wiedzieć m.in. jakie dokładnie sklepy znajdą się w planowanym centrum, kiedy rozpocznie się budowa i na kiedy zaplanowane jest otwarcie.

– Oficjalne informacje zostaną przekazane w ciągu 2-3 tygodni – odpisał nam Piotr Kret, prezes spółki REALM, dołączając do korespondencji kontakt do osoby, która udzieli w tej sprawie informacji.

Spółki REALM z siedzibą w Warszawie ma w swojej ofercie m.in. zarządzanie obiektami handlowymi, wspieranie procesu inwestycyjnego jak też komercjalizację i rekomercjalizację nieruchomości.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama