Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin po burzy z gradem. Nawałnica wyrządziła duże szkody

Trwa usuwanie skutków nawałnicy, która około godz. 14 przeszła nad Lublinem. Niektóre ulice znalazły się pod wodą.
Lublin po burzy z gradem. Nawałnica wyrządziła duże szkody

Intensywnym opadom deszczu towarzyszył grad. Porywy wiatru niszczyły zieleń. Do godz. 14.30 lubelska straż pożarna dostała 17 zgłoszeń o powalonych drzewach lub oberwanych konarach, m.in. na ul. Zemborzyckiej, Północnej, Wschodniej, Granicznej, Turystycznej, Wojciechowskiej i Wyścigowej.

Woda wdarła się w Lublinie do niektórych budynków. Do tej pory wiadomo o pięciu takich przypadkach: przy ul. Wolskiej, Koncertowej, Śliskiej i Świętokrzyskiej. Przy ulicy Leszetyckiego w Lublinie konar drzewa spadł na dach sklepu oraz na zaparkowany w pobliżu samochód.

W podlubelskich Przybysławicach, prawdopodobnie od uderzenia pioruna, zapalił się budynek gospodarczy.

Poza Lublinem strażacy odnotowali uszkodzony dach budynku gospodarczego w powiecie opolskim. Doszło również do podtopienia w powiecie hrubieszowskim.

***

Wasze zdjęcia i informacje: [email protected] lub WhatsApp 691-770-010

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama