Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Warsztaty Kultury szukają wolontariuszy na letnie imprezy

Wielkimi krokami zbliżają się dwie duże letnie imprezy Warsztatów Kultury: Carnaval Sztukmistrzów (28-31 lipca) oraz Jarmark Jagielloński (19-21 sierpnia). Z tej okazji instytucja ogłasza nabór wolontariuszy do pomocy przy organizacji wydarzeń.
Warsztaty Kultury szukają wolontariuszy na letnie imprezy

Autor: Julia Maj / materiały nadesłane

- Warsztaty Kultury w Lublinie oferują swoim Wolontariuszom i Wolontariuszkom kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystawy - podkreślają organizatorzy wakacyjnych wydarzeń.

Poszukiwane są osoby powyżej 13 roku życia. Zapisywać należy się za pośrednictwem formularzy online dostępnych na stronie internetowej instytucji.

Nabór wolontariuszy na Carnaval Sztukmistrzów trwa do 5 lipca. W dniach 11-26 lipca odbędą się szkolenia i spotkania dotyczące działań w czasie imprezy.

Z kolei na Jarmark Jagielloński Warsztaty Kultury będą przyjmować zgłoszenia do 26 lipca, a na szkolenia instytucja zaprosi w dniach 2-18 sierpnia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama