Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dyplomy, książki, świadectwa. Koniec roku w SP nr 23 w Lublinie

Wręczeniem dyplomów absolwenta i nagród książkowych rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 23 w Lublinie.
Dyplomy, książki, świadectwa. Koniec roku w SP nr 23 w Lublinie

Autor: Michał Siudziński

Po gali w sali gimnastycznej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

W tym roku szkoła obchodziła 20-lecie nadania placówce imienia Olimpijczyków Polskich.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama