Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Święto Policji w Lublinie. Były odznaczenia, pokazy technik detektywistycznych i broni

Policjanci w Lublinie nie tylko dzisiaj świętowali, ale także pokazywali innym swoją pracę od kuchni. Po odebraniu odznaczeń na dziedzińcu Zamku Lubelskiego przyszedł czas na nauczenie wszystkich chętnych m.in. jak się zbiera odciski palców oraz na pokazanie im, z jakim sprzętem funkcjonariusze wychodzą do służby
Święto Policji w Lublinie. Były odznaczenia, pokazy technik detektywistycznych i broni

Autor: Maciej Kaczanowski

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama