Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złoty las wzywa nas - jesienna, rodzinna niedziela w plenerze

Będzie marsz po lesie z kijkami, gry i zabawy dla dzieci oraz spotkanie przy ognisku. Centrum Geoturystyczne w Lipsku Polesie (gm. Zamość) na ostatnią niedzielę października planuje plenerową imprezę dla całych rodzin.
Złoty las wzywa nas - jesienna, rodzinna niedziela w plenerze

Wydarzenie pod hasłem "Złoty las wzywa nas" ma się rozpocząć o godz. 13. Wtedy odbędzie się zbiórka uczestników, a zaraz po niej zaplanowano wymarsz do lasu. W programie są też inne atrakcje, np. amatorski turniej łuczniczy, gonitwa za lisem, opowieść o życiu Słowian, a na koniec wspólna zabawa przy ognisku.

Przygotowane zostaną również gry i zabawy dla dzieci, konkurs na bukiet z jesiennych liści, szermierka na miecze piankowe, nauka gry na rogu. Czynna będzie leśna kuchnia. Chętni będą też mogli pośpiewać harcerskie piosenki.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama