Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

18-latek wsiadł za kierownicę. Nie patrzył na prędkościomierz

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w piątek w miejscowości Ulów w gminie Susiec.
18-latek wsiadł za kierownicę. Nie patrzył na prędkościomierz

Autor: policja

– Kierujący Volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Susiec stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze drogi, a następnie dachował. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze  –  mówi młodszy aspirant Monika Ryczek.

Młody kierowca może mówić o dużym szczęściu. Nie odniósł poważnych obrażeń.

– Za brawurową jazdę otrzymał mandat karny – dodaje Ryczek.


Podziel się
Oceń

Reklama