Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Cysterna wjechała w osobówkę. Droga była zablokowana

47-letnia kierująca Mazdą trafiła do szpitala, po tym jak w jej samochód wjechała jadąca z naprzeciwka cysterna. Do wypadku doszło we wtorek rano.
Cysterna wjechała w osobówkę. Droga była zablokowana

Autor: policja

Do wypadku doszło w Aleksandrowie na ulicy Klonowej.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-latek kierujący ciężarowym Volvo z cysterną stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Cysternę "zarzuciło "i uderzyła w jadącą z przeciwnej strony Mazdę – relacjonuje aspirant Joanna Klimek. – 47-letnia mieszkanka gminy Łukowa, która kierowała osobówką z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

24-letni mieszkaniec gminy Frampol kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń. Jak ustalili policjanci obydwoje kierujący byli trzeźwi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama