Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nagły telefon na policję. Po ulicy w Lubartowie biegnie kobieta bez butów

Alarm został podniesiony w ostatni piątek około godziny 20. Wtedy właśnie policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie, że jedną z ulic w Lubartowie biegnie kobieta bez butów. To był mroźny wieczór, a zgodnie ze zgłoszeniem kobieta nie miała też ani kurtki, ani płaszcza.
Nagły telefon na policję. Po ulicy w Lubartowie biegnie kobieta bez butów
Zdjęcie ilustracyjne

Autor: Pixabay

– Dyżurny natychmiast na miejsce skierował policjantów. Funkcjonariusze ruszyli do poszukiwań. Zauważyli  opisywana kobietę na drodze wojewódzkiej w miejscowości Skrobów – podaje policja.

40-latka faktycznie biegła boso i bez ubrania. Podczas rozmowy z policjantami wypowiadała się nielogicznie. - Ze względów bezpieczeństwa i przemoczonej odzieży mundurowi odwieźli ją do domu, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego – dodają mundurowi i uczulają: -  Pamiętajmy, że mamy zimę. Temperatury powietrza w ostatnich dniach spadają poniżej zera.  Jest to bardzo niebezpieczne szczególnie dla osób, które są bezdomne lub przebywają na zewnątrz. Jeżeli widzimy osobę, która może potrzebować pomocy, zgłośmy sytuację odpowiednim służbom. Zadzwońmy pod numer 112, gdzie zostaniemy poinformowani o dalszych działaniach. Pamiętajmy, że swoim zainteresowaniem możemy uratować komuś życie.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama