Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Legendy amerykańskiego graffiti w Lublinie

27 maja o godz. 20 w lubelskiej Brain Damage Gallery (CSK, plac Teatralny 1) nastąpi wernisaż wystawy "Gods of Graffiti" połączony ze światową premierą wyjątkowego albumu. Do Lublina przyjadą słynni nowojorscy artyści.
Legendy amerykańskiego graffiti w Lublinie

Autor: materiały promocyjne

Wydarzenie jest kulminacją projektu, który Brain Damage oraz Museum Of Graffiti z Miami realizowało przez ostatnie 4 lata - Fuzz One: "Gods of Graffiti".

Fuzz One (Vincent Fedorchak) to jeden z najsłynniejszych i najaktywniejszych writerów w historii nowojorskiego graffiti, tworzący od 1970 roku. Artysta przyjedzie do Lublina na premierę swojej książki wraz z inną legendą z Nowego Jorku - Alanem Ketem.

Jak przekonuje współredaktor książki, Cezary Hunkiewicz, jest to barwna opowieść o ludziach i klimacie świata writerów w latach 70. i 80. - Na swój sposób to pozycja unikalna, i nie boję się powiedzieć, jedna z najoryginalniejszych w temacie pociągowego graffiti i jego historii - dodaje Hunkiewicz.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama