Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Co tak syczało w szafce? To nie był wąż

Dziś po południu Strażnicy Miejscy w Świdniku otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Racławickiej znajduje się wąż.
Do dyżurnego SM zadzwoniła mieszkanka zaniepokojona syczeniem dochodzącym z szafki na buty. Patrol, który pojawił się w mieszkaniu stwierdził, że z szafki dochodzą dziwne odgłosy. Okazało się jednak, że to nie wąż, ale nietoperz, który wydawał trzeszcząco-syczące dźwięki. Strażnicy odłowili nietoperza i wypuścili na zewnątrz.
 

Podziel się
Oceń

Reklama