Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. Pokłócili się o dziewczynę. Jeden z mężczyzn chwycił za nóż

Mieszkańcy Lublina pili alkohol. W pewnej chwili zaczęli się kłócili się o dziewczynę.
Lublin. Pokłócili się o dziewczynę. Jeden z mężczyzn chwycił za nóż

Autor: policja

Do zdarzenia doszło w ostatni weekend. Powodem awantury była dziewczyna.

Z pewnej chwili 40-latek rzucił się na 25-latka. Najpiewrw bił, a potem chwycił za nóż. Zadał kilka ran. Groził też zabójstwem.

- Domagał się też pieniędzy za uprzednio zabrany telefon - informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.  

40-latek został tymczasowo aresztowany. Usłyszał już zarzuty. Odpowie za groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, próbę wywierania wpływu na pokrzywdzonego oraz żądanie pieniędzy za bezprawnie zabrany telefon. Grozi mu do 8 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Reklama