Biała Podlaska. Będą rozdawać sadzonki drzew za makulaturę
Chcesz pozbyć się zużytych gazet, dbasz o środowisko naturalne, chciałbyś posadzić w przydomowym ogródku drzewko liściaste? Nie może cię zabraknąć podczas ekologicznej akcji \"Makulatura na drzewo”, którą zaplanowano w piątek 11 października od godz. 11 na placu Wolności w Białej Podlaskiej.
- 08.10.2013 19:10

Organizatorzy zapowiadają, że za każde 5 kg makulatury dostaniemy sadzonkę drzewka liściastego od leśniczych z Nadleśnictwa Biała Podlaska. Każdy będzie mógł wybrać, jakie drzewko posadzi. Ubiegłoroczna odsłona \"Makulatury na drzewo” okazała się strzałem w dziesiątkę, bo w sumie zebrano ponad 10 ton makulatury i rozdano blisko 2 tys. sadzonek.
Podczas imprezy przewidziano również konkurs dla szkół. Klasa która dostarczy najwięcej makulatury w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Ośrodka Jeździeckiego \"Wiosenny Wiatr”. Do wygrania będą również bilety na wybrany seans filmowy, wejściówki do Aqua Parku AWF i inne, liczne gadżety. Eko-imprezę poprowadzi DJ Fantomasz.
Reklama













Komentarze