Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mróz, a starsza kobieta błąkała się po mieście w japonkach

Był mróz, a 53–letnia kobieta wyszła z domu w japonkach. Policja kilka godzin poszukiwała zaginionej.
Mróz, a starsza kobieta błąkała się po mieście w japonkach
zdjęcie ilustracyjne

Autor: Pixabay

53–latka z Lublina wczoraj wieczorem wyszła z domu. Nie poinformowała rodziny, gdzie się udaje. – Mieszkanka Lublina jest osobą schorowaną. Miała wyjść z domu w płaszczu i japonkach – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP Lublin.

W poszukiwania zaangażowano policjantów z kilku komisariatów. Policja sprawdzała też monitoring miejski.

– Intensywne poszukiwania trwały kilka godzin. Funkcjonariusze sukcesywnie przeczesywali kolejne ulice. Na szczęście błąkającą się po Lublinie 53–latkę odnaleźli policjanci z 4. komisariatu. Mieszkanka miasta trafiła do szpitala– zaznacza Gołębiowski


Podziel się
Oceń

Reklama