Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ferie: Wielkie granie. 9 stref i 50 stanowisk

Valorant, Roblox, Minecraft, FallGuys, Smerfy, Świnka Peppa i Hot Wheels. Stanowiska z konsolami, PC i jeszcze specjalna Strefa Gier Nintendo z Super Mario Bros. To wszystko na gamingowych feriach w SKENDE
Ferie: Wielkie granie. 9 stref i 50 stanowisk

Będzie też strefa wyścigowa i Gravitrax, czyli system modułowy do budowania torów. A dla tych, którzy od gier wolą klocki, stworzono strefę budowania i bloczki Maple i Carblocks.

Młodzieżowa przestrzeń Miejscówka zamieni się w Strefę Nintendo, w której będzie można m.in. wcielić się w rolę kultowego hydraulika Mario z gry Super Mario Bros. A do dyspozycji będą też takie tytuły jak Nintendo Switch Sports, Wonder WarioWare: Move It!, Pikmin 4, Mario Kart 8 Deluxe, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Wszystkie atrakcje będą dostępne od 29 stycznia do 10 lutego, w godzinach od 11 do 19 przed wejściem do sklepu IKEA.
9 lutego rozpoczną się także turnieje gamingowe z nagrodami.

Szczegóły dotyczące Ferii w SKENDE na stronie www.skendeshopping.pl


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama