Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Tragedia na drodze. 50-latek nie miał szans na przeżycie

Kierująca samochodem kobieta nie zauważyła leżącego na jezdni mężczyzny. Najechała na niego. Obrażenia 50-latka były tak poważne, że zmarł na miejscu wypadku.
Tragedia na drodze. 50-latek nie miał szans na przeżycie
Wypadek wydarzył się w piątek ok. godz. 22

Autor: KPP Opole Lubelskie

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątkową noc, tuż przed godz. 22 w miejscowości Chruślina w powiecie opolskim. Przez wieś jechała huyndaiem 32-letnia mieszkanka Lublina. Nie zauważyła, że jezdni leży człowiek i najechała na niego. 50-letni mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą zmarł na miejscu.

– Do zdarzenia doszło w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia była oświetlona. Kierująca była trzeźwa. Na miejscu policjanci wykonywali czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu techniki samochodowej. Decyzją prokuratora ciało 50-latka zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przyczyn tragedii.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama