Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert szantowy nad Zalewem Zemborzyckim

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja Koncertu Szantowego, który zainauguruje tegoroczne lato pod żaglami.
Koncert szantowy nad Zalewem Zemborzyckim

Autor: Yacht Klub Politechniki Lubelskiej

W tym roku zagrają dla Was: Atlantyda, Banana Boat, Grzegorz Janczak Szanty oraz Tere-Fere-Uku. Oprócz koncertu odbędą się również tematyczne regaty. Koncert odbędzie się na terenach zielonych przed Tawerną La Traviata. Wstęp wolny. Początek o godzinie 17:00.


Podziel się
Oceń

Reklama