Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

40 ton na kołach i 3 promile za kierownicą

Niemal 3 promile alkoholu miał w organizmie 51-latek, który w takim stanie kierował samochodem ciężarowym z naczepą. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych dzięki informacji przekazanej przez świadka.
40 ton na kołach i 3 promile za kierownicą
Kierowca trafił do aresztu, a ciężarówka na parking

Autor: KPP Radzyń Podlaski

Pijanego kierowcę zatrzymano wczoraj około godziny 16.45, w miejscowości Biała na DK-19. - Policjanci radzyńskiej drogówki, po informacji przekazanej przez świadka, zatrzymali kierującego ciężarowym manem z naczepą – mówi podkomisarz Piotr Mucha, z KPP w Radzyniu Podlaskim.
Sygnalistę zaniepokoił styl jazdy kierowcy, który wskazywał że szofer może być po alkoholu. Przypuszczenia okazały się słuszne. - Przeprowadzone badania stanu trzeźwości 51-latka wykazało niemal 3 promile alkoholu w jego organizmie – dodaje podkomisarz Piotr Mucha.
Zawodowy kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane dalsze czynności procesowe. Policja apeluje, aby być czujnym i nie odwracać głowy, kiedy widzimy, że ktoś łamie przepisy lub podejrzanie się zachowuje. Od tego czy zareagujemy, może zależeć czyjeś życie bądź zdrowie. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama