Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Motor Lublin w piątek zagra sparing z pierwszoligowcem

Piłkarze z PKO BP Ekstraklasy i Betclic I ligi w weekend nie powalczą o punkty ze względu na przerwę reprezentacyjną i kolejne mecze w ramach Ligi Narodów. To nie znaczy jednak, że mają całkowicie wolne, przynajmniej nie wszyscy. Motor Lublin w piątek rozegra mecz kontrolny z pierwszoligowym Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Spotkanie odbędzie się na boisku w Woli Chorzelowskiej.
Motor Lublin w piątek zagra sparing z pierwszoligowcem

Autor: Piotr Michalski

Drużyna Mateusza Stolarskiego na przerwę udała się w bardzo dobrych humorach. W końcu żółto-biało-niebiescy po bolesnych porażkach z Widzewem Łódź (3:4) i Cracovią (2:6) wygrali dwa spotkania z rzędu.

Najpierw ograli u siebie Pogoń Szczecin 4:2, a ostatnio na wyjeździe Piasta Gliwice 3:2. Dzięki temu obecnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

Do walki w lidze ekipa z Lublina wróci w piątek, 22 listopada. O godz. 18 zmierzy się wówczas na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Ostatni domowy mecz Motoru w tym roku zaplanowano za to na poniedziałek, 2 grudnia (godz. 18). Na Arenę przyjedzie Radomiak.

Można już kupować wejściówki na to spotkanie. Są one dostępne w internecie na stronie: bilety.motorlublin.eu, ale i stacjonarnie w: sklepach Motoru przy Arenie i Galerii Olimp oraz w Centrum Inspiracji Turystycznej.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama