Wczoraj na ul. 3 Maja od ciągnika siodłowego Iveco oderwało się koło zapasowe. Kierujący tym pojazdem mężczyzna najechał na nie tylnymi kołami. Ciężarówka gwałtownie zjechała na lewy pas i wpadła na 61-letniego rowerzystę, W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu. (rad)
Data dodania:
24.08.2001 20:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze