Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmierć rowerzysty

Wczoraj na ul. 3 Maja od ciągnika siodłowego Iveco oderwało się koło zapasowe. Kierujący tym pojazdem mężczyzna najechał na nie tylnymi kołami. Ciężarówka gwałtownie zjechała na lewy pas i wpadła na 61-letniego rowerzystę, W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu. (rad)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama