Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mistrzowie Polski z UKS Serbinów

Z tytułem Mistrza Polski w minisiatkówce wrócili z Zabrza młodzi siatkarze UKS Serbinów, uczniowie bialskiej Szkoły Podstawowej numer 6.
O tytuł najlepszej w kraju rywalizowało 16 czteroosobowych drużyn ze wszystkich województw. Lubelskie reprezentowali zawodnicy z Białej Podlaskiej. - Po zwycięstwach w grupach eliminacyjnej i ćwierćfinałowej nasz zespół w półfinale pokonał Metro Warszawa 25:15, a w finale obrońcę tytułu z lat ubiegłych Gwardię Wrocław 25:21 - podkreśla prezes UKS Serbinów Maciej Sobieraj, który wraz żoną Jolantą wytrenował mistrzów Polski.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama