W minioną niedzielę na stadionie w Międzyrzecu Podlaskim obronili tytuł najlepszych z roku ubiegłego.
Drugie miejsce zajęła również jednostka z międzyrzeckiej gminy - OSP Jelnica, a trzecie strażacy ochotnicy z Leśnej Podlaskiej. Rywalizację w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych, polegających na rozwijaniu linii gaśniczych z podawaniem wody, obserwowali wicemarszałek Sejmu Franciszek Jerzy Stefaniuk i wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lublinie Tadeusz Sławecki oraz starosta bialski Bogusław Żądło. Zawody zorganizował zarząd powiatowy OSP wspólnie z Komendą Miejską PSP w Białej Podlaskiej. Doszła ona do skutku dzięki pomocy samorządów gminnych oraz dziewięciu sponsorów, którzy ufundowali nagrody. Cztery firmy z Białej, Międzyrzeca i Rossosza zapewniły napoje i poczęstunek po zawodach zmęczonym rycerzom spod znaku św. Floriana.
Data dodania:
17.09.2001 20:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze