Wyższe studia pielęgniarskie w Łukowie
Pierwsze 33 studentki rozpoczynają studia pielęgniarskie w otwartym wczoraj Collegium Łukowskim lubelskiej Akademii Medycznej. Wyższa szkoła pielęgniarska od tego roku akademickiego będzie w systemie dziennym kształcić pielęgniarki na poziomie licencjackim w Łukowie, Chełmie i Zamościu.
- Justyna Widyńska
- 08.10.2001 23:18
- Wybraliśmy obok Chełma i Zamościa właśnie Łuków, bo tu, w siedzibie Medycznego Studium Zawodowego, była najlepsza baza dydaktyczna i kadra nauczycielska. Łuków słynie ze swej gościnności i prężnego rozwoju - mówiła podczas wczorajszej immatrykulacji Teresa Modzelewska z Urzędu Marszałkowskiego.
Data dodania:
08.10.2001 23:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze