Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaległości

– To niesprawiedliwe i wbrew prawu, aby karać nauczycieli i pracowników obsługi za nieodpowiedzialną politykę oświatową władz centralnych jak i samorządowych – takimi słowami związkowcy z parczewskiego ZNP zwracają się do wojewody lubelskiego, Państwowej Inspekcji Pracy i swoich władz okręgowych w specjalnym piśmie.
Wystosowali je, ponieważ nie wypłacono im tzw. podwyżek inflacyjnych. Twierdzą, że władze lokalne obiecały wyrównanie zaległości do 23 czerwca 2001 roku, czego nie zrealizowano do dzisiaj. Apelują do wszystkich decydentów o szybkie rozwiązanie problemu, gdyż w przeciwnym razie podejmą inne, bardziej drastyczne kroki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama