Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Warszawa. Autobus wjechał w ludzi obok dworca Centralnego (wideo)

Warszawa. Autobus linii 109 wjechał w grupę pieszych w centrum Warszawy. W wypadku zostały ranne dwie kobiety - strażacy wyciągnęli je spod autobusu, są przytomne. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku - sprawę na miejscu bada policja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama