Reklama
Warszawa. Autobus wjechał w ludzi obok dworca Centralnego (wideo)
Warszawa. Autobus linii 109 wjechał w grupę pieszych w centrum Warszawy. W wypadku zostały ranne dwie kobiety - strażacy wyciągnęli je spod autobusu, są przytomne. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku - sprawę na miejscu bada policja.
- tvnwarszawa.pl/x-news
- 17.03.2014 16:00
Data dodania:
17.03.2014 16:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze