Reklama
Wypadek na Al. Racławickich: Radiowóz leży na boku. 5 osób rannych
W czwartek około godziny 12.20 na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ulicą Sowińskiego doszło do wypadku. 5 osób zostało rannych. Są duże utrudnienia w ruchu.
- jotem, drs, toma
- 27.03.2014 12:50
Powiązane galerie zdjęć:
Data dodania:
27.03.2014 12:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze