Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek koło Tomaszowa Lubelskiego. Zginęła 20-letnia kobieta

20-letnia kobieta zginęła w wypadku w Kolonii Łaszczówka koło Tomaszowa Lubelskiego. Cztery osoby trafiły do szpitala.
Wypadek koło Tomaszowa Lubelskiego. Zginęła 20-letnia kobieta
Do wypadku doszło około godz. 15. Audi jadące w stronę Bełżca uderzyło w skodę, która wyjechała z drogi podporządkowanej. Audi wypadło z drogi i uderzyło w betonowy przepust. 20-latka zmarła po dłuższej reanimacji. Jechała z trójką mężczyzn, którzy trafili do szpitala. Karetka zabrała także kierowcę skody. - Biegli wyjaśniają z jaką prędkością jechało audi i czy skoda wymusiła pierwszeństwo przejazdu - mówi Jerzy Rusin z tomaszowskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama