Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Traktor złamał się na pół po zderzeniu z volkswagenem

Na pół przełamał się traktor, w który uderzył w środę osobowy volkswagen. Tak skończyło się nieostrożne wyprzedzanie
Traktor złamał się na pół po zderzeniu z volkswagenem
Samochód zderzył się z traktorem w środę przed godziną 14 w miejscowości Korzeniów gm. Ułęż na prostym odcinku drogi. Kierujący volkswagenem, 56-letni mieszkaniec gminy Ryki podczas manewru wyprzedzania uderzył w skręcający traktor, którym kierował 36-latek z gminy Ułęż. Rozpędzony volkswagen wjechał do przydrożnego rowu. Uderzenie było na tyle duże, że traktor przełamał się na pół - wyjaśnia podkom. Jacek Wójcik z policji w Rykach. Kierowcy byli trzeźwi. Nie odnieśli żadnych obrażeń.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama