Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Radiowóz zabił 62-letnią kobietę przechodzącą przez przejście (wideo)

Katowice. Policyjny radiowóz zabił 62-letnią kobietę, kiedy ta przechodziła przez pasy w pobliżu Placu Andrzeja w Katowicach. Radiowóz nie jechał na sygnale. Prokuratura ustala szczegóły zdarzenia. Rodzina kobiety i sami policjanci trafili pod opiekę psychologów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama