Wypadek w Łodzi: Samochód spadł z wiaduktu (wideo)
Łódź. Na al. Włókniarzy w Łodzi samochód osobowy spadł z wiaduktu. W wypadku ucierpiało 4-miesięczne dziecko oraz jego rodzice. Policja poinformowała, że kierowca prawdopodobnie jechał za szybko.
- 02.05.2014 18:30
Data dodania:
02.05.2014 18:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze