Staruszek wjechał samochodem do rzeki (wideo)
USA. 88-latek z nieznanych przyczyn zboczył z drogi i wjechał wprost do rzeki. Mężczyzna sam wydostał się z pojazdu, ale pod wodą spędził kilka minut. Zaalarmowani przez świadków zdarzenia ratownicy wyciągnęli 88-latka na brzeg. Wyziębnięty staruszek trafił do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
- 10.05.2014 22:00
Data dodania:
10.05.2014 22:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze